ABEL sP. j.

aNDRZEJ BONIECKI, ELŻBIETA BONIECKA

Firma Abel Sp. J. Andrzej Boniecki, Elżbieta Boniecka od w wielu lat zajmuje się obrotem złomów metali, a w szczególności skupem złomu aluminium. Od Kilkudziesięciu lat działamy na rynku złomów metali na terenie woj. mazowieckiego. Siedziba naszej firmy mieści się w okolicach Legionowa, w Olszewnicy Starej przy ul. Warszawskiej 17. Posiadamy własny transport, dzięki czemu odbiór od kontrahenta jest szybki i sprawny. Dysponujemy urządzeniami do segregacji i przerobu złomu co pozwala nam realizować oczekiwania naszych klientów. Posiadane doświadczenie, wykwalifikowana kadra jest gwarantem terminowości i wysokiej jakości naszych usług. Płatności realizowane są w odpowiadającej Państwu formie. Przestrzegamy uzgodnionych warunków każdej dostawy. Firma jest otwarta na nowe kierunki współpracy, zarówno w zakresie skupu jak i sprzedaży złomu. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów wprowadziliśmy usługe odbioru makulatury.

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

30

Lat doświadcznia

100%

PEWNY Zysk

24h

szybki odbiór

Eskalacja działań zbrojnych w ramach rosyjskiej inwazji na Ukrainę napędza zwyżki światowych cen surowców. Jak donosi "Financial Times", za sprawą rosnących obaw o ich dostawy indeks ich cen znalazł się najwyżej od 2008 r. Wieloletnie rekordy pobiły ceny surowców, których Rosja jest istotnym producentem, m.in. aluminium oraz inne metale kolorowe.

Pamiętaj, że skup złomu metali wpływa również na środowisko naturalne. Oddając złom do skupu nie tylko zyskujesz, ale jednocześnie wpływasz na mniejsze zanieczyszczenie planety.

Oferta i warunki współpracy

Naszą misją jest ekologia

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kontrahentów skupiliśmy się na działaniu w okolicach Warszawy. Skupujemy złomy metali kolorowych na miejscu oraz oferujemy odbiór złomu od klienta. Posiadamy własny transport umożliwiając przewóz również złomów wielkogabarytowych. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy stałej. Odbieramy złom z okolic Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Wyszkowa gminy Wieliszew oraz innych gmin z okolic Zegrza. Wszelkie warunki współpracy dotyczące ilości hurtowych możemy negocjować indywidualnie w zależności od odległości oraz ilości złomu do odbioru.  

AKTUALNOŚCI

O nas